Verinys su agatu ir karneoliu

Statistika

Parodytas: 15180
Perskaitytas: 3303
Populiarumas: 22%
Įdėtas: 2010-05-28 16:51:43
Redaguotas: 2010-06-01 12:17:09
Komentarų: 0

Autorius:

Iliuzion , Alytus, Lietuva

Telefonas:

860219674

Skype:

Irma2004

Darbelio aprašymas

Verinys su agatu, karneoliu ir Tibeto sidabru.

Agatas
- Puiki dovana tiems, kurie specializuojasi sodininkystėje ar ūkininkavime.
- Apdovanoja gebėjimu bendrauti.
- Suteikia ilgaamžiškumą ir klestėjimą.
- Gerai apsaugo nuo priešų kėslų.
- Apsaugo savininką nuo energetinių vampyrų.
- Padeda vyrui palenkti bet kurią moterį savo pusėn.
- Stiprina regėjimą, apšviečia protą, puikūs meditaciniai akmenys. Agatai naudojami kartu su kitais akmenimis padeda pasiekti puikių rezultatų. Jie lyg surišančios runos padeda apjungti skirtingas savybes į harmoningą visumą.
- Suteikia jėgų, skatina siekti tikslo ir suteikia drąsos.
- Suteikia ramybę, pažadina snaudžiančius talentus, pritraukia sėkmę ir pinigus.
- Stiprina logišką racionalų mąstymą, padeda nesudėtingai ir nedelsiant išspręsti problemas, pagerina koncentraciją, padeda įveikti išsiblaškymą.
Ezoterinės savybės:
Papuošalai iš agato buvo žinomi jau biblijiniame Babilone, Bizantijoje, senovės Persijoje antikos kultūrose jie buvo laikomi brangiaisiais akmenimis. Daugelyje kultūrų buvo tikima, kad apsaugo nuo gyvatės ir skorpiono įgėlimo. Agatas turėjo saugoti nuo audrų, sutelkti saugančias jėgas, netgi padaryti nematomu. Juos dėdavo galvūgalyje apsisaugoti nuo “blogų sapnų”, taip pat buvo nešiojami stiprinti dantenoms.
Stiprus apsaugos akmuo, nuo senovės naudojamas kaip talismanas ir amuletas. Apsaugo nuo neigiamų energijų, bei neigiamų išorės reiškinių ir pavojų. Globoja esančius toli nuo namų, ypač stipria apsaugą sukuria vaikams. Agatą tinka nešioti kelionėse lėktuvu ir laivu. Balansuoja vyriškąjį bei moteriškąjį asmenybės pradus. Padeda pažinti tiesą, priimti aplinkybes.

Manoma, kad agatas padeda išsiaiškinti teisybę, susitaikyti su aplinkybėmis bei yra galingas emocinis gydytojas. Taip pat pagerina ištvermingumą – ypatingai tinka varžybų metu, taip pat skatina sąžiningumą. Agatas stiprina ryšį su gamta ir suteikia gyvybinės energijos, skatina drąsą bei apsaugo nuo pavojų. Agatai didina įžvalgą, atmintį, koncentraciją bei padeda ugdyti analitinius gebėjimus. Padeda atrasti pamirštus ar pasislėpusius talentus, skatina nebijoti siekti tikslo, laikomas ilgo, laimingo ir turtingo gyvenimo simboliu.

Agatas gydo: akys, skrandis, pilvas, gimda, valo limfinę sistemą, kasą, gydo odos susirgimus, padeda esant gastritui.

Bostvanos agatas
Tai moteriškos energijos akmuo, tinka visiems, kas dirba su augalais ir prie vandens. Saugo nuo apsinuodijimo, dehidratacijos, taip pat ir tinimų, edemų.
Samanų ir medžio agatas
Esant disharmonijai, susierzinimui, samanų agatas padeda atgauti jėgas, pasitikėjimą savimi, kontroliuoja emocijas ir šalina stresą. Medžio agatai dar vadinami pinigų agatais, nes padeda pritraukti pinigus, taip pat padeda dirbantiems su žeme, ūkininkaujantiems.
Ugninis agatas
Suteikia energijos impulsą. Ypatingai tinka, kai trūksta energijos, pasitikėjimo ar suvaržytos teigiamos emocijos. Tinka visiems ugnies ženklams, taip pat padeda įtikinti ir parduoti – tinka pardavėjams.
Poveikis kūnui:
Agatai padeda išvengti nemigos bei užtikrina malonius sapnus. Ilgiau nešiojant agato vėrinį, žemės energija sukuria ryšius tarp sąnarių, kaulų, raumenų, gerina koordinaciją. Pažeistose kūno dalyse gali sustiprėti gydančių resursų poreikis – dėl to paaštrėja simptomai; tuo atveju reiktų pasitarus su gydytoju, pasirinkti tinkamus vaistus ar stiprinančius preparatus. Agato energija ne tiesiogiai gydo, o padeda pasirinkti tinkamas priemones. Patartinas nėščiosioms, o baltasis agatas — moterims, abejojančioms savo moteriškumu.

Karneolis
Ezoterinės savybės:
Šis akmuo moterims traukia tikrąją pusę, suteikia žaismingumo, seksualumo, gerą nuotaiką. Skatina norą veikti ir padeda lengvai išspręsti sunkias problemas. Stimuliuoja emocinę pusiausvyrą bei išraišką, pažadina snaudžiančius talentus, apsaugo nuo abejojimo, malšina sielvartą ir apatiją, apsaugo nuo pavojų kelionėse. Gerai nešioti išsiblaškiusiems asmenims, nes didina koncentraciją. Daro protą aštresniu. Leidžia susitelkti svarbiausiam tikslui, svarbus darantiems karjerą. Padeda atsikratyti pagiežos, pavydo ir baimės.
Poveikis kūnui:
Karneolis šildo kūną, sužadina medžiagų apytaką, kraujotaką, gerina kraujo kokybę, stimuliuoja virškinimą ir gerina apetitą, pagerina vitaminų ir mineralinių medžiagų įsisavinimą. Lengvina skausmingas menstruacijas, gerai nėštumo metu. Taip pat naudojamas nevaisingumui bei impotencijai gydyti. Vertinamas gydant žvynelinę, taip pat tiems, kurių odą alergizuoja gyvūnai. Padeda įsisavinti vitaminus, mineralus, maistingas medžiagas. Palengvina astmą, slogą, artritą, reumatą.

Sardas ir sardoniksas
Į karneolį panašus yra sardas, tačiau jis dažniausiai yra kietesnis ir tamsesnis, skirtumas nėra labai didelis, todėl šie pavadinimai kartais naudojami pakaitomis. Sardo spalvos gali kisti nuo rausvai rudos iki oranžinės spalvos, tai taip pat chalcedono atmaina. Sardoniksas – tai dryžuotas sardas su abrikoso ar rudos spalvos juostomis. Gina nuo melo, saugo nuo meilės apžavų, įspėja apie išdavystę ir neištikimybę. Padeda greičiau suaugti kaulams, stabdo kraujavimą.
Karneolis - skatina vaisingumą, sumažina nugaros problemas, padeda reumato, artrito atveju, lengvina neuralgiją, depresiją, teigiamai veikia inkstus, kaulus.


Kaina

Neparduodama

Įvertinimas: 5

( Balsavo: 1)
Jūsų vertinimas:
Vertinti gali tik prisiregistravę vartotojai

Nuotraukos

Komentarai

Komentarų nėra
Parašykite komentarą

Prisijungti

Paieška

Paieška
prieš 6 d.leinf1el
18-03-24 22:58Edita
18-02-14 10:36margaretxa18

Expres taisykla .