Juvelyrikos pagrindų kursas

17-02-23 14:38
Laba diena,
noriu su Jumis pasidalinti savo sumanymu.
Ar būtų norinčių ir besidominčių išmokti juvelyrikos pradžiamokslio pagrindų (metalinės dalies) ir komponavimo bei gintaro apdirbimo: metalo pasiruošimas papuošalui (lydymas, skardos ir vielos darymas), eskizavimas ir idėjos sumanymas, gintaro šlifavimas ir poliravimas, papuošalų atnaujinimas ir remontas (restauravimas), konsultacijos.
1. Kokios pamokos Jus asmeniškai domintų?
2. Geriau grupiniai (iki 10 žmonių) ar individualūs užsiėmimai?
3. Kokia mokymų trukmė Jus tenkintų?
4. Kokią sumą Jūs galėtumėte skirti tokiems užsiėmimams?
5. Jei turite savo kitų pageidavimų, rašykite, įtrauktume ir tai.

Jei skirsite savo brangaus laiko atsakymams, būčiau labai dėkinga.

P.S. Gintarėlio seminarų su gintaru tęstinumas. Tik su platesne programa ir neribota mokymo trukme. Derinama viskas individualiai.

Nuoširdžiai, Justina/out/front/img/data/frm/1736.jpg
Atsakyti:

Sveiki,
Nepastebejau jusu atsakymo. Taip mums idomu butu jus aplankyti ir is jusu pasimokyti. Kur galima rasti jusu kontaktus? Kad nedelsti, Parasykite man asmeniskai i mano pasta ir susiderinaime. Aciu.
M
Sveiki,
atsiprašau, kad tiek ilgai neatsakiau Jums.
Malonu, kad Jus domina tokios pamokos. :)
Iš kur Jūs esate?
Aš gyvenu Telšiuose, jei Jums būtų patogu, galėčiau pamokyti Jus kokią laisvą dieną, jei atvyktumėt...
Grupių nerenku šiai vasarai, galiu nebent individualiai pamokyti. Kainą derintume.
Svarbu pajusti, kaip visa tai daroma. :)
Labas, Justina,
Mes ieskome juvelyrikos pamoku savo dukroms. Amzius: 10 ir 14 metu. GJntaro, sidabro valdymas, stiklo ar akmeneliu papuosalungamyba - domina viskas apie juvelyrika.
Mokesciui galime skirti apie 100-120 euru. Ar galima ka uz tiek ismokyti, pasigaminti?:)
Rasykite, lauksime.

Matilda

Atsakyti:

Prisijungti

Paieška

Paieška
17-06-13 19:01Matilda
17-06-09 08:04Huminvene
17-01-27 23:43Gerbėjas