Visi rankų darbo kūriniai vienoje vietoje
Įdėti darbelį

Lietuvoje startavo atsinaujinusi interneto erdvė – dar šviežias dažais, vilna, siūlais ir medžio drožlėmis kvepiantis internetinis portalas – Darbeliai.lt. Tai yra visiškai nemokama darbelių talpinimo, saugojimo ir paieškos sistema, kurioje bet kuris vartotojas gali patalpinti, peržiūrėti, komentuoti, įvertinti ir svarbiausia – įsigyti įvairius rankų darbo gaminius iš pirmų rankų.

Portale Darbeliai.lt kasdien galima rasti atnaujintos informacijos apie rankų darbo gaminius iš biserio, keramikos, medžio, metalo, odos, popieriaus, kartono, stiklo, veltinio, taip pat bižuterijos ir kitos juvelyrikos, nertų, siūtų ar megztų dirbinių, lipdinių floristikos, paveikslų…

Portalo Darbeliai.lt registruoti lankytojai konkrečiose kategorijose labai lengvai atras, kurie gaminiai juos domina labiausiai ir galės dalintis savo nuomone, pateikti savų rankdarbių pavyzdžių ar susisiekti su kitais darbelių autoriais, taip pat ir nusipirkti norimą gaminį. Be to, bus galima užduoti klausimus ir sulaukti kompetetingų specialistų bei bendraminčių atsakymų, įžvalgų.

Darbeliai.lt portalo išskirtinumas ir patrauklumas tas, kad jo kūrėju gali būti kiekvienas kūrybingas žmogus, nepriklausomai nuo jo amžiaus, lyties ar užimamų pareigų. Kiekvienas savyje slepia kažkokį talentą, o portalas Darbeliai.lt puikiai padės jį ne tik atskleisti, bet ir parodyti kitiems.

Įvairiausi rankų darbo gaminiai nuo seno buvo didžiai vertinami. Kiekvienam yra be galo malonu gauti vienetinį, specialiai jam rankomis pagamintą papuošalą, stiklo dirbinį, originaliai nutapytą paveikslą, mezginį, lipdinį ar kitą gaminį. Toks darbelis spinduliuoja šilumą, jaukumą, ypatingą dėmesį ir kartu dovanoja dalelę kūrėjo meilės, fantazijos, atsidavimo, rūpesčio. Jokia kita dovana taip nesušildys ir nepradžiugins, kaip savomis rankomis pagamintas vienetinis darbelis. Todėl prieš gražiausias metų šventes bus ypač pravartu apsilankyti atnaujintame portale Darbeliai.lt ir galbūt išsirinkti patinkančią dovaną arba tiesiog pasisemti kitoniškų, įkvepiančių idėjų.

Šiuo metu Darbeliai.lt pateikia daug įvairiausių rankų darbo gaminių namams, vestuvėms, taipogi vaikų prekių, papuošalų, rankinių, drabužių, netikėčiausių dovanų, suvenyrų bei žaislų. Internetiniame portale galima rasti netgi itin originalių, išskirtinių aksesuarų mobiliesiems telefonams bei rūbelių gyvūnams.

Portalas Darbeliai.lt yra „gyvas“, nuolatos tobulėjantis, besipildantis ir atsinaujinantis, todėl norima į jį vis sugrįžti, kad vėl apsilankius, pradžiugintų nauji, stebinantys, šildantys ir netikėti darbeliai.