Visi rankų darbo kūriniai vienoje vietoje
Įdėti darbelį

Darbeliai.lt yra darbelių galerija, kurioje rasite daugybę darbelių iš skirtingų autorių. Išsirinkę darbelį, paspauskite mygtuką „Susisiekti su autoriumi“ ir užduokite klausimą būtent tam autoriui, kuris sukūrė Jūs dominantį darbelį!

Darbeliai.lt – visiškai nemokama darbelių talpinimo, saugojimo ir paieškos sistema, kurioje bet kuris jos vartotojas gali patalpinti, peržiūrėti, komentuoti, įvertinti darbelius, laikydamasis šių taisyklių.

 1. Draudžiama bet kokia reklama be darbeliai.lt adminstracijos sutikimo.
 2. Draudžiama talpinti ir siųsti vartotojams bet kokią reklamą be darbeliai.lt adminstracijos sutikimo.
 3. Sistemos darbeliai.lt vartotojas – asmuo, patalpinęs darbelį, ir(ar) norintis peržiūrėti, komentuoti, įvertinti darbelius svetainėje darbeliai.lt. Kiekvienas svetainės darbeliai.lt vartotojas sutinka su šiomis taisyklėmis ir įsipareigoja jų laikytis. Nesutinkantys su šių taisyklių sąlygomis asmenys neturi teisės naudotis darbeliai.lt sistema.
 4. Darbelius būtina iliustruoti nuotraukomis. Vartotojas, iliustruodamas darbelius nuotraukomis, patvirtina, kad turi teisę naudoti nuotraukas ir šis naudojimas nepažeidžia jokių trečiųjų asmenų teisių.
 5. Vartotojas savo noru pateikia savo duomenis tam, kad tretieji asmenys galėtų prie šių duomenų prieiti, juos peržiūrėti.
 6. Draudžiama naudoti ir platinti tekstinę bei grafinę informaciją, esančią darbeliai.lt sistemoje.
 7. Draudžiama talpinti tą pačią informaciją daugiau nei vieną kartą.
 8. Draudžiama rašyti tik didžiosiomis raidėmis ir talpinti beprasmes, pasikartojančių simbolių sekas.
 9. Draudžiama talpinti informaciją, kuri neatitinka tikrovės, klaidinga, neetišką, pažeidžia visuomenės moralės normas ir dorumą, prieštarauja Lietuvos Respublikos įstatymams.
 10. Kiekvienas vartotojas, patalpindamas naują darbelį, atsako už talpinamos informacijos tikslumą bei prisiima visą atsakomybę už jos panaudojimo pasekmės.
 11. Darbeliai.lt administracija turi teisę redaguoti, šalinti bei perkelti bet kurį darbeliai.lt svetainėje esantį darbelį, darbelio komentarą, forumo temą ar atsakymą be atskiro perspėjimo ir priežasčių paaiškinimo, jei jis neatitinka taisyklėse numatytų reikalavimų.
 12. Darbeliai.lt neatsako už sistemos veikimo sutrikimus.
 13. Darbeliai.lt administracija turi teisę be įspėjimo blokuoti priėjimą prie svetainės darbeliai.lt vartotojams, pažeidusiems šias taisyklės ar Lietuvos Respublikos įstatymus.
 14. Darbeliai.lt administracija pasilieka teisę savo nuožiūra bet kuriuo metu keisti šias taisyklės.
 15. Darbeliai.lt neprisiima atsakomybės už lankytojų patalpintą informaciją ir neatsako už nuostolius, kurie gali būti patirti dėl jos naudojimo.